Szombathelyi Egyetemi SE - PE Petőfi SE 67-28 (18-14, 19-4, 18-4, 12-4)

Szombathely, egyetemi és főiskolai bajnokság, nők, nyugati csoport.

Szombathely: Bauer 3, GŐSI 9, HANDLER 14, Uszkai 5, GUSZTAFIK 21. Cs: VIDÓCZKI 11, Kovács L.
Veszprém: Földi Gy. 6/6, Kacskó 3/3, Buzási 3, TOMAN 4, Vass V. 4. Cs: Krámli 6.

Az első negyed fordulatos, közdelmes játékot hozott, fej-fej mellett haladtak a csapatok, a végén 4 ponttal a hazai csapat vezetett a triplákkal operáló veszprémi együttessel szemben.
A második negyedtől aztán hirtelen mintha "elvágták" volna a vendégcsapat támadójátékát. Továbbra is távolról operáltak a vendégek - sikertelenül, a hazai csapat pedig pontos szervezett játékkal fokozatosan elhúzott és fölnyes győzelmet aratott. A lelkes, de sok hibával játszó veszprémi csapat erejéből a második negyedtől 5 percenként - jobbára Toman jóvoltából - 2-2 pontra telt.
A magabiztos szombathelyi diadal két fő letéteményese a 21 pontja mellé 9 labdát szerző Gusztafik, valamint a mezőnyből (5/5) és a büntető vonalról (4/4) egyaránt hibátlanul dobó, 14 pontja mellé ugyanennyi lepattanóval "izmos" dupla-duplát összehozó Handler Kinga volt.